|  | 

Model pajęczyny mikroekonomia

Ciekawe sposoby na reklamę

Ciekawe sposoby na reklamę
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Wynagrodzenia pracowników oddelegowanych (1)Dobra reklama to połowa sukcesu firmy, którą chcemy zareklamować, lub produktu który ma zdobyć zaufanie klientów. Bardzo często wykorzystuje się dzisiaj nietypowe formy reklamowania, jak na przykład przekonywanie klientów przy pomocy cukierków reklamowych. Można je dostać w niektórych cukierniach lub też zamówić ich wykonanie w firmach, które się tym trudnią, tak samo stacjonarnych, jak też internetowych. Krówki z własnym logo firmy obecnie są tymi cukierkami, które klienci zamawiają chyba najczęściej. Powodem tego jest między innymi ich kształt, bowiem krówki jako prostokątne cukierki pozwalają na bezproblemowe umieszczenie na nich loga i nazwy firmy w taki sposób, aby było ono czytelne. Na cukierkach, które są okrągłe, nie zawsze jest to możliwe. Ponadto krówki to te cukierki, które są stosunkowo odporne na działanie temperatury, nie kleją się ani nie rozpuszczają, jak to może się zdarzyć, gdy klient wybierze cukierki czekoladowe. Poza tym ich cena jest stosunkowo przystępna, co z pewnością nie pozostaje bez wpływu na decyzje klientów wybierających tego typu cukierki.

Ciekawe artykuły o finansach:

ciekawe-sposoby-na-reklame

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Tematy prac magisterskich ekonomia menedżerska

    Tematy prac magisterskich ekonomia menedżerska

    Ekonomia globalna Ekonomia posiada bardzo szeroką definicję. Swoim zagadnieniem obejmuje badanie przedmiotów gospodarczych w zakresie wykorzystania ograniczonych zasobów w sferze produkcji, konsumpcji i wymiany. Nauki ekonomii dzielimy na: ekonomie globalną, makroekonomie, mezoekonomie oraz mikroekonomie. Ekonomia globalna zajmuje się przepływem kapitału międzynarodowego. Za kapitał międzynarodowy uważamy wszystkie transakcje kapitałowe dokonane pomiędzy podmiotami gospodarczymi, zarówno te krajowe

  • Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Systemy w ekonomii. Analitycy ekonomiczni bezustannie analizują przeróżne zależności zachodzące miedzy czynnikami wpływającymi na gospodarkę. Pod lupa znajdują się różne schematy, które od dawna funkcjonują w gospodarce. Analizowany jest wzrost produkcji w poszczególnych krajach i jego wpływ na dochód narodowy w państwach. Pod uwagę brany jest również kapitał i zasoby które są w danym państwie.