|  | 

Model pajęczyny ekonomia

Doradca kredytowy

Doradca kredytowy
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

doradca-kredytowy-1Zdecydowałeś w końcu, że po 10 latach tułania się po wynajmowanych mieszkaniach, chcesz mieć własny kąt. I nawet znalazłeś świetnie ulokowaną inwestycję budowlaną, wybrałeś już sobie nawet mieszkanie – na I piętrze, z dwoma pokojami i osobną kuchnią. Wszystko jest jeszcze w fazie budowy, ale deweloper już ogłasza możliwość kupna mieszkań. Trzeba się szybko decydować, bo w tej okolicy mieszkania rozchodzą się jak świeże bułeczki. A ty jesteś zdecydowany, ale jest jeden, dość spory problem. Nie masz gotówki. Wiesz, że rozwiązanie znajdziesz w banku. Tylko w którym? Do którego banku pójść, żeby wiedzieć, że marża i warunki kredytu nie będą wielkim naciąganiem. Nie znasz się na sprawach finansowych ponad to, co dotyczy twojego codziennego budżetu, co więcej nie lubisz czytać umów i pisanych drobnym druczkiem regulacji. Idealnym rozwiązaniem będzie doradca kredytowy. W twoim imieniu zawnioskuje o ofertę kredytu, wynegocjuje warunki i wybierze dla ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie. A ty możesz już planować, jak urządzić swoje mieszkanie.

Ciekawe artykuły o finansach:

doradca-kredytowy

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Optymalne decyzje ekonomia menedżerska w zadaniach chomikuj

    Optymalne decyzje ekonomia menedżerska w zadaniach chomikuj

    Zrozumieć światową gospodarkę W epoce globalizacji gospodarka światowa jest systemem naczyń połączonych. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nawet zmiana nawyków konsumenckich w najbardziej oddalonym od nas kraju świata może wpłynąć na rynek określonych dóbr lokalnie. Taka sytuacja ma miejsce np. w sytuacji wzbogacenia się danej grupy ludności i dramatycznym wzroście popytu na określone produkty,

  • Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Systemy w ekonomii. Analitycy ekonomiczni bezustannie analizują przeróżne zależności zachodzące miedzy czynnikami wpływającymi na gospodarkę. Pod lupa znajdują się różne schematy, które od dawna funkcjonują w gospodarce. Analizowany jest wzrost produkcji w poszczególnych krajach i jego wpływ na dochód narodowy w państwach. Pod uwagę brany jest również kapitał i zasoby które są w danym państwie.