|  | 

Model pajęczyny

Ekonomia behawioralna praca magisterska

Ekonomia behawioralna praca magisterska
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Ekonomia globalna – ciekawy kierunek studiów

Zbliża się czas matur oraz podjęcia decyzji, na jakie studia aplikować. Wybór jest naprawdę ogromny, a uczelnie prześcigają się w oferowaniu kandydatom coraz ciekawszych propozycji. Jednym z bardziej interesujących kierunków w Polsce jest ekonomia globalna.

Na tym kierunku studenci otrzymują solidną dawkę ogólnej wiedzy ekonomicznej. Zajmują się także procesami transformacji gospodarczej, integracją gospodarczą, rynkami gospodarczymi poszczególnych regionów świata czy zarządzaniem przedsiębiorstwami. Przyszły absolwent dowie się, jak zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w przedsiębiorstwach, jednostkach administracji samorządowej czy też w instytucjach finansowych.

Jeżeli Twoje zainteresowania obracają się w okół ekonomii, gospodarki, biznesu, geografii czy nauk społecznych, geografia globalna jest kierunkiem, który z pewnością warto w Twoim przypadku rozważyć. Być może właśnie nabyte tam umiejętności wskażą Ci dalszą życiową drogę i ścieżkę kariery zawodowej, w której osiągniesz sukces.

Ciekawe artykuły o finansach:

ekonomia-behawioralna-praca-magisterska

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Systemy w ekonomii. Analitycy ekonomiczni bezustannie analizują przeróżne zależności zachodzące miedzy czynnikami wpływającymi na gospodarkę. Pod lupa znajdują się różne schematy, które od dawna funkcjonują w gospodarce. Analizowany jest wzrost produkcji w poszczególnych krajach i jego wpływ na dochód narodowy w państwach. Pod uwagę brany jest również kapitał i zasoby które są w danym państwie.

  • Ekonomia menedżerska samuelson

    Ekonomia menedżerska samuelson

    Globalizacja ekonomii – co to jest? Ekonomia jest obecnie bardzo ważną dziedziną, którą interesują się osoby zajmujące się biznesem, zarówno drobni przedsiębiorcy, jak i wielkie, światowe korporacje. Ekonomia krajowa jest łatwiejsza do zrozumienia, dotyczy konsumpcji oraz wymiany środków, wyrobów i usług. Nieco więcej trudności przysparza zrozumienie ekonomii globalnej, czyli makroekonomii. Ekonomia globalna ma zasięg światowy,