|  | 

Ekonomia 2012

Kredyty Mieszkaniowe

Kredyty Mieszkaniowe
2 votes, 4.00 avg. rating (78% score)

Kredyty Mieszkaniowe (1)Własne mieszkanie to marzenie dla wielu, zwłaszcza młodych, ludzi. Rzadko kiedy zdarza się, żebyśmy dysponowali wystarczającą kwotą gotówki do zakupu własnego mieszkania, dlatego korzystamy z kredytów hipotecznych.
Kredyty hipoteczne lub inaczej kredyty mieszkaniowe powodują u wielu osób gęsią skórkę – w końcu jest to ogromna odpowiedzialność i zobowiązanie na lata.
O czym należy pamiętać zanim zawrzemy umowy na kredyty mieszkaniowe?
Po pierwsze – musisz sporządzić szacunkowy kosztorys budowy nowego domu lub wykończenia mieszkania. Przeanalizuj swoje dotychczasowe wydatki, po czym uwzględnij wydatki na budowę nowego gniazdka. Jest to niezbędne, żeby realnie starać się ocenić swoje możliwości spłaty zobowiązania.
Kolejną rzeczą, którą warto zrobić to skorzystać z wiedzy dostępnej w Internecie i porównać oferty poszczególnych banków. Na wielu stronach łatwo znajdziemy kalkulatory kredytowe lub inne pomocne narzędzia, które pozwolą nam rozeznać się w ofercie rynkowej. Do takich narzędzi należy nie tylko kalkulator kredytowy, ale także kalkulator wkładu własnego czy rat kredytowych.

Ciekawe artykuły o finansach:

kredyty-mieszkaniowe

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Tu liczy się tylko krótka perspektywa

    Tu liczy się tylko krótka perspektywa

    przyszłośćObserwując miotanie się naszego rządu po polskich peronach naszła mnie pewna refleksja. W tej części Europy – części wschodniej dla jasności – a w szczególności w Państwie Polskim wszystko jest chaotyczne i przygotowywane bez wyobraźni, ot tak przez przypadek. Dokładnie tak jak wyciągnięte z kapelusza referendum za 100 mln w sprawie JOW-ów, podrzucone Polakom jak

  • Sklepy internetowe – to proste

    Sklepy internetowe – to proste

    Biznesmeni internetowi prowadzący aukcje internetowe od kilku lat wcale nie muszą “czuć” biznesu opartego o sklepy internetowe. Aukcje nie wymagają w zasadzie żadnej reklamy, bo serwis aukcyjny reklamuje jego właściciel, a my na tym możemy tylko skorzystać. To rozleniwia i odcina nas od głównego nurtu biznesu internetowego. Niestety sklepy internetowe, po to by odnieść sukces,