|  | 

Ekonomia globalna

Skandia polisa na życie

Skandia polisa na życie
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Skandia polisa na życie (1)Wiele osób, które chcą zabezpieczyć przyszłość swoich najbliższych decyduje się na wykupienie polisy na życie. Ubezpieczenie takie chroni ubezpieczonego przez nieszczęśliwymi wypadkami, które mogą przytrafić się praktycznie każdemu człowiekowi. W wyniku wypadku spadkobierca takiej polisy na życie otrzyma od firmy ubezpieczeniowej, którą w tym przypadku jest Skandia środki pieniężne wynikające z umowy ubezpieczenia. Skadia proponuje produkt ten praktycznie każdej osobie spełniającej minimalne wymagania ze strony firmy. W zależności od wielkości miesięcznej składki polisa taka może osiągnąć wysokość nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jest to znaczny „zastrzyk” środków finansowych dla najbliższych co sprawia, że produkt ten jest bardzo atrakcyjny nie tylko dla samych ubezpieczonych co dla uposażonych.
Dużo osób decyduje się na wykup takiej formy ubezpieczenia za niską składkę miesięczną celem zapewnienia najbliższym środków związanych z organizacją ostatniej drogi zmarłego.

Ciekawe artykuły o finansach:

skandia-polisa-na-zycie

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Ekonomia międzynarodowa Budnikowski pdf

    Ekonomia międzynarodowa Budnikowski pdf

    Zasady ekonomiczne Zależności ekonomiczne obejmują obszar całego globu. Dzieje się tak nawet w przypadku, gdy w poszczególnych krajach panują odmienne systemy gospodarcze. Nie ma czegoś takiego jak odizolowanie gospodarcze i ekonomiczne jednego kraju. Nawet małe państwa totalitarne, których jeszcze kilka istnieje, nie mogą się obyć bez pomocy obcego kapitału czy importu. Czasem ma to postać

  • Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Systemy w ekonomii. Analitycy ekonomiczni bezustannie analizują przeróżne zależności zachodzące miedzy czynnikami wpływającymi na gospodarkę. Pod lupa znajdują się różne schematy, które od dawna funkcjonują w gospodarce. Analizowany jest wzrost produkcji w poszczególnych krajach i jego wpływ na dochód narodowy w państwach. Pod uwagę brany jest również kapitał i zasoby które są w danym państwie.