|  | 

Model pajęczyny mikroekonomia

Skandia produkty

Skandia produkty
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Skandia produkty (1)Skandia, firma ubezpieczeniowa posiada dużą ilość produktów. Są to oferty dotyczące ubezpieczenia, oszczędności oraz inwestycji. Skandia produkty to najlepszy wybór dla osób potrzebujących dobrego ubezpieczyciela.

Firma jest bardzo długo obecna na rynku Polskim, działa na naszym ternie od roku 1999 i posiada wielu zadowolonych Klientów. Otrzymała wiele nagród za osiągnięcia związane ze swoją działalnością. Jest laureatem nagrody ”Mama w pracy”. Firma posiada indywidualne podejście do Klienta, a to co ją wyróżnia to bardzo szeroka gama produktów i usług oraz wygodny dostęp do rachunku poprzez aplikacje mobilne i bardzo atrakcyjny Klub Klienta, dzięki któremu można brać udział w konkursach i imprezach organizowanych przez Skandię.

Skandia wspiera aktywny i zdrowy tryb życia. Jest bowiem głównym sponsorem Tour de Pologne. W ofercie ubezpieczeniowej można odnaleźć pakiety takie jak Skandia życie+, Smart Start, które charakteryzują się wysoką ochroną Klienta. Oferty inwestycyjne są jedyne w swoim rodzaju i dają Klientom wysokie poczucie bezpieczeństwa.

Ciekawe artykuły o finansach:

skandia-produkty

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Tematy prac magisterskich ekonomia menedżerska

    Tematy prac magisterskich ekonomia menedżerska

    Ekonomia globalna Ekonomia posiada bardzo szeroką definicję. Swoim zagadnieniem obejmuje badanie przedmiotów gospodarczych w zakresie wykorzystania ograniczonych zasobów w sferze produkcji, konsumpcji i wymiany. Nauki ekonomii dzielimy na: ekonomie globalną, makroekonomie, mezoekonomie oraz mikroekonomie. Ekonomia globalna zajmuje się przepływem kapitału międzynarodowego. Za kapitał międzynarodowy uważamy wszystkie transakcje kapitałowe dokonane pomiędzy podmiotami gospodarczymi, zarówno te krajowe

  • Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Systemy w ekonomii. Analitycy ekonomiczni bezustannie analizują przeróżne zależności zachodzące miedzy czynnikami wpływającymi na gospodarkę. Pod lupa znajdują się różne schematy, które od dawna funkcjonują w gospodarce. Analizowany jest wzrost produkcji w poszczególnych krajach i jego wpływ na dochód narodowy w państwach. Pod uwagę brany jest również kapitał i zasoby które są w danym państwie.