|  | 

Rachunek dochodu narodowego

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Sklepy internetowe to dobry biznes, ale musi być spełnionych kilka warunków. Po pierwsze musimy mieć dostęp do dobrego i taniego towaru, a przede wszystkim dostęp musi być łatwy. Co to oznacza? Nie możemy czekać na towar zbyt długo, dlatego, że to wydłuża czas dostawy do klienta. Klient nie może czekać zbyt długo, bo fama się rozejdzie i nikt nie będzie chciał kupować w naszym sklepie. Sporo sklepów internetowych oparta jest o tradycyjny biznes, więc z tym raczej nie ma kłopotów. Gorzej jest jeśli chodzi o internetową część tego biznesu. Nie będę tu pisał o użyteczności sklepu i innych tego typu sprawach. Strona internetowa to jeszcze jako tako wygląda, ale wierzcie mi, że spotkałem dwa sklepy internetowe istniejące rok, a ich witryna nie była nawet zaindeksowana w google. Ciekawe po co w takim razie były robione te sklepy internetowe? Dlatego, że tak wypada? Czy można mówić w takich przypadkach o biznesie? Dobre przetarcie dają aukcje internetowe, bo właściciel już wie czego można się spodziewać bo biznesie internetowym. Inna sprawa, że niektórzy starzy wyjadacze prowadzące aukcje od kilku lat nie dowierzają możliwościom jakie daje dobrze rozreklamowany sklep internetowy. Ale o tym jutro.

Ciekawe artykuły o finansach:

sklepy-internetowe

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Bogaty jak Polak

    Bogaty jak Polak

    moneyGUS podał właśnie dane o wynagrodzeniach w PL. Przeciętne wynagrodzenie w gospodarce narodowej w 2015 r. wyniosło 3899,78 zł. Jednak bardziej wiarygodna jest mediana, w/g której „średnie wynagrodzenie” będzie o ok 25% niższe, ale co najciekawsze, najczęstsze miesięczne wynagrodzenie brutto (dominanta) otrzymywane przez pracowników to już mniej niż 2200 PLN, czyli ok 1,6 tys. zł

  • Windykacja długów – Firma Windykacyjna

    Windykacja długów – Firma Windykacyjna

    Windykacja długów Wielu przedsiębiorców napotyka na swojej drodze nieuczciwych kontrahentów. Ten problem stał się na tyle powszechny, że ciężko samodzielnie sobie z nim poradzić. Oczywistym jest, że wszelkie wezwania do zapłaty są po prostu ignorowane. Dużym błędem jest również odpuszczanie walki o swoje należności. Nawet, jeśli jest to mała kwota powinniśmy podjąć próbę odzyskania gotówki.