|  | 

Ekonomia globalna

Szkolenia biznesowe

Szkolenia biznesowe
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Szkolenia biznesowe (8)Spora grupa ludzi, uczęszczających na szkolenia biznesowe nie rzadko płaci za nie gigantyczne sumy pieniędzy, ale jednak skarży się na brak efektów. Skąd się bierze to zjawisko i dlaczego tak się dzieje? Otóż na pewno część z takich przypadków to nieudolność osoby prowadzącej takie szkolenie, brak umiejętności przekazania wiedzy w ciekawy i łatwy do przerobienia przez mózg sposób. Jednak drugi powód jest jeszcze prostszy. Otóż szkolenia biznesowe bardzo często dają gotowy moduł, który zaleca się zastosować, nie wystarczy być na szkoleniu, aktywnie w nim uczestniczyć i notować, zdobytą wiedzę trzeba wcielić w życie, bo bez tego cały poświęcony czas, jak i fundusze po prostu się zmarnują. Trzeba wdrożyć zmiany w swoim biznesie, opierając je o zdobytą na szkoleniu wiedzę i pamiętać że jeżeli chcesz mieć efekty, to musisz je wypracować, one nie przyjdą do Ciebie same. To nie szkolenie rozwija Twoje przedsiębiorstwo, Ty sam jesteś odpowiedzialny za do przedsięwzięcie i to Ty musisz podjąć odpowiednie kroki.

Ciekawe artykuły o finansach:

szkolenia-biznesowe

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Ekonomia międzynarodowa Budnikowski pdf

    Ekonomia międzynarodowa Budnikowski pdf

    Zasady ekonomiczne Zależności ekonomiczne obejmują obszar całego globu. Dzieje się tak nawet w przypadku, gdy w poszczególnych krajach panują odmienne systemy gospodarcze. Nie ma czegoś takiego jak odizolowanie gospodarcze i ekonomiczne jednego kraju. Nawet małe państwa totalitarne, których jeszcze kilka istnieje, nie mogą się obyć bez pomocy obcego kapitału czy importu. Czasem ma to postać

  • Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Systemy w ekonomii. Analitycy ekonomiczni bezustannie analizują przeróżne zależności zachodzące miedzy czynnikami wpływającymi na gospodarkę. Pod lupa znajdują się różne schematy, które od dawna funkcjonują w gospodarce. Analizowany jest wzrost produkcji w poszczególnych krajach i jego wpływ na dochód narodowy w państwach. Pod uwagę brany jest również kapitał i zasoby które są w danym państwie.