|  | 

Gospodarka regionalna referaty

Większe możliwości promocji produktu

Większe możliwości promocji produktu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Działając na rynku amerykańskim zyskujemy dużo większe możliwości promocji naszych produktów. Świetnym przykładem jest np. anglojęzyczna blogosfera, znacznie większa od polskiej, z rzeszą ciekawych i interesujących blogów, na których znajdziemy masę przydatnych wpisów. Zarabianie na blogu to świetny biznes. Pisałem o tym w jednym z moich wpisów. Oto najważniejsze sposoby:

zarabianie na reklamach (np. Google AdSense)
sprzedaż własnych produktów (np. ebooka)
polecanie innych produktów (programy partnerskie np. Wydawnictwa Złote Myśli)
budowanie wizerunku eksperta (tutaj warto wspomnieć o wpisach gościnnych na innych blogach powiązanych tematycznie)

Powiesz: „No dobra, ale ja nie znam dobrze angielskiego. I co teraz?” Perspektywa zarabiania większej ilości pieniędzy, przy tym samym nakładzie pracy, powinna Cię skłonić do większej systematyki w nauce języka angielskiego. Pomyśl o tym, ile zarabiasz online obecnie, a potem o tym, ile mógłbyś zarabiać, gdybyś znał dobrze język angielski. Chyba widać wyraźną różnicę? Czyż nie?

Jeżeli uważasz, że nie posiadasz doskonałych umiejętności do tego, by pisać po angielsku to zawsze możesz oddać tekst do korekty. Skorzystaj także z rad na moim blogu. Polecam Ci wpis – Jak efektywnie uczyć się języka angielskiego. 4 najważniejsze wskazówki. Znajdziesz tam moje autorskie porady dotyczące nauki tego języka. Sam je stosuję i dzięki temu znacząco poprawiłem swoje umiejętności językowe. A jakie jest Twoje zdanie na temat zarabiania na rynku anglojęzycznym?

Ciekawe artykuły o finansach:

wieksze-mozliwosci-promocji-produktu

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Ekonomia sektora publicznego Stiglitz pdf

    Ekonomia sektora publicznego Stiglitz pdf

    Ekonomia globalna nauką przyszłości? Ekonomia globalna to nauka, która zyskuje sobie na popularności. Coraz częściej jest wybierana jako specjalizacja na kierunkach ekonomicznych – wynika to z obserwacji potrzeb rynku oraz przemian ekonomicznych o charakterze globalnym. Wiele osób uważa, że może się ona stać nauką przyszłości. Ekonomia globalna pozwala analizować związki przyczynowo-skutkowe między różnymi wydarzeniami gospodarczymi,

  • Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Złowić frajera. ekonomia manipulacji i oszustwa

    Systemy w ekonomii. Analitycy ekonomiczni bezustannie analizują przeróżne zależności zachodzące miedzy czynnikami wpływającymi na gospodarkę. Pod lupa znajdują się różne schematy, które od dawna funkcjonują w gospodarce. Analizowany jest wzrost produkcji w poszczególnych krajach i jego wpływ na dochód narodowy w państwach. Pod uwagę brany jest również kapitał i zasoby które są w danym państwie.